MENU
Poradíme vám s výběrem 800 188 888 info@tco.cz

DUNA PROFI KOMPLET TRIAL

VIDEO: Představení programu EIS DUNA a instalace
  • TRIAL verze systému DUNA PROFI KOMPLET je plně funkční varianta, kterou lze využívat jak ke komerčním účelům, tak k testování možností informačního systému DUNA. Verze obsahuje všechny základní moduly systému DUNA, s výjimkou nadstavbových placených modulů. Verze je omezena maximálním počtem zapsaných dokladů do vybraných modulů. Po překročení nastavených limitů lze dokoupit potřebné licence.
  • Na rozdíl od všech demoverzí EIS DUNA neobsahuje TRIAL verze žádná předem vyplněná data. Jedná se tedy o plnohodnotnou verzi z hlediska možných pracovních postupů.
  • Po instalaci každé varianty EIS DUNA je počáteční heslo pro správce firmy nastavené na tři malá písmena x.
  • DUNA PROFI KOMPLET TRIAL je možné instalovat síťově. Pro případné dotazy nás kontaktujte.

DUNA PROFI KOMPLET TRIAL obsahuje:

EKONOMIKA a ÚČETNICTVÍ – Účetnictví (do 800 dokladů nebo do 1.000 řádků), Daňová evidence (do 80 dokladů), Všeobecné účetní doklady (do 120 dokladů), Nepeněžní operace, Výkazy, Mzdové závěrky, Podrozvaha, Finanční analýzy, Přehledy hospodaření, DPH, archív DPH, Daňové zálohy, Samovyměření, Pokladny (do 60 dokladů), Banka (do 60 dokladů), HomeBanking, Zápočty, Pohledávky (do 120 dokladů), Závazky (do 120 dokladů), Majetek (do 5 karet), Cesty

SKLADY a OBCHOD – Skladová evidence (do 120 dokladů P/V), Fakturace, Zakázky, Výroba, Objednávky, Nabídky a Poptávky, Kasa

DOPLŇKOVÉ MODULY – Číselníky, Pošta, Úkoly, Personalistika (do 2 osob).

Možnost založení neomezeného počtu firem.

Tato zkušební verze je určena i pro DUNA PROFI, jsou zde navíc jen obchodní moduly.

VIDEO: Instalace TRIAL verze

  • TRIAL verze systému DUNA TOP je plně funkční varianta, kterou lze využívat jak ke komerčním účelům, tak k testování možností informačního systému DUNA. Verze obsahuje všechny základní moduly systému DUNA, s výjimkou nadstavbových placených modulů. Verze je omezena maximálním počtem zapsaných dokladů do vybraných modulů. Po překročení nastavených limitů lze dokoupit potřebné licence.
  • Na rozdíl od všech demoverzí EIS DUNA neobsahuje TRIAL verze žádná předem vyplněná data. Jedná se tedy o plnohodnotnou verzi z hlediska možných pracovních postupů. 
  • Po instalaci každé varianty EIS DUNA je počáteční heslo pro správce firmy nastavené na tři malá písmena x.
  • DUNA TOP TRIAL je možné instalovat síťově. Pro případné dotazy nás kontaktujte.

DUNA BUSINESS DEMO

Tato zkušební verze i pro DUNA STANDARD, jsou zde navíc jen obchodní moduly.

VIDEO: Představení programu EIS DUNA a instalace

DEMO verze kompletního systému DUNA, určeného pro firmy a podnikatele, kteří vedou Účetnictví. Na rozdíl od TRIAL verze, obsahuje již naplněná data a slouží pouze k prohlížení a demonstraci vlastností systému DUNA. Obsahuje všechny účetní, ekonomické, skladové a obchodní moduly, kromě modulu Daňová evidence. Nelze zakládat nové firmy.

DUNA SMART DEMO

Tato zkušební verze i pro DUNA EASY, jsou zde navíc jen obchodní moduly.

VIDEO: Představení programu EIS DUNA a instalace

DEMO verze kompletního systému DUNA, určeného pro živnostníky a podnikatele, kteří vedou Daňovou evidenci. Obsahuje všechny účetní, ekonomické, skladové a obchodní moduly, kromě modulu Účetnictví. Nelze zakládat nové firmy.

DUNA CASH TRIAL

Bezplatná TRIAL verze pokladního software DUNA CASH, určená zejména pro testovací účelý a pro ostrý provoz nejmenších prodejen, hospůdek, stánků s minimální četností vystavování prodejek. Obsahuje všechny běžné možnosti a nástroje související s prodejními činnostmi, včetně EET.

Platby možné přijímat jak v hotovosti, tak kartou nebo šeky a stravenkami. Lze připojit běžná zařízení jako paragonová tiskárna, displej, dotyková obrazovka, snímač čárových kódů, ...

TRIAL verze umožňuje vystavit celkem 30 prodejek v kalendářním roce.

 

 

DEMO verze pokladního software DUNA CASH, který je určený pro všechny prodejny, stánky, služby, hospůdky apod., kde nepotřebujete vést evidenci zásob a požadujete především snadné vystavení prodejky.