MENU
Poradíme vám s výběrem 800 188 888 info@tco.cz

Akciová společnost TILL CONSULT a.s. byla založena v roce 1996. Ve všech oblastech své činnosti navázala na aktivity stejnojmenné firmy TILL CONSULT, která působí na českém trhu již od roku 1990.

Základní zaměření společnosti je tvorba ekonomického software, účetních programů, obchodních, prodejních a mzdových systémů, určených pro střední a menší firmy a podnikatele a pro rozpočtové a nevýdělečné organizace.

Nosným produktem jsou systémy DUNA, které se dodávají v různém složení modulů. DUNA ÚČTO, DUNA DE, DUNA OBCHOD, DUNA PROFI A DUNA MZDY. Softwarové licence se prodávají nebo pronajímají.

Kromě software pro daňovou evidenci, ekonomiku, obchod a služby ve společnosti vznikla i skupina dalších software pro privátní zdravotnický sektor.

Podpora prodeje software je zajišťována regionálními školícími a prodejními středisky a smluvními dealery. TILL CONSULT a.s. má smluvní střediska v Brně, v Karlových Varech, v Hradci Králové, v Ostravě, v Praze, v Přešticích a ve Zlíně. Dealerská síť pokrývá téměř celé území ČR.

Společnost TILL CONSULT a.s. zajišťuje i prodej a servis výpočetní a kancelářské techniky, návrhy a výstavbu počítačových sítí a další běžné činnosti, související s využíváním informačních technologií.