MENU
Poradíme vám s výběrem 800 188 888 info@tco.cz

DOPLŇKOVÉ AGENDY


DPH, KH, DAŇOVÉ ZÁLOHY
K čemu modul slouží

Pomocné agendy, které povyšují účetní software na informační systém. S jejich pomocí lze jednoduše vyhodnotit výkonnost pracovníků, kompletně zpracovat silniční daň, zavést pořádek do firemní korespondence a pohlídat splnění důležitých úkolů.

PERSONALISTIKA

CESTY

ÚKOLY

 

PERSONALISTIKA

Umožňuje propojit vybrané účetní nebo obchodní doklady s konkrétním pracovníkem. Seznam pracovníků lze jednorázově načíst z personální evidence systému DUNA MZDY.

Použítí agendy Personalistika je výhodné především v obchodních modulech (Nabídky, Objednávky, Fakturace, ...) a to pro vyhodnocování činností podle jednotlivých pracovníků.

Personální data využívá i volitelný nástroj Monitor firmy, který opravněným pracovníkům zobrazuje narozeniny zaměstnanců v aktuálním období.

CESTY

Tato agenda slouží hlavně ke zpracování silniční daně a vytvoření přiznání k silniční dani. Stačí pouze v evidenci Seznam vozidel zaznamenat technické informace ke všem firemním vozidlům.

Součástí je také vedení elektronické knihy jízd pro jedno nebo více vozidel. Můžete zde vytisknout i cestovní příkazy.

 

 

POŠTA

Pomocná agenda, která zajistí pořádek ve firemní korespondenci. Vytisknete bez problému obálky, adresní štítky, dobírkové poukázky a další tiskopisy.

Jednoduchým způsobem vygenerujete informace o vybraných vydaných fakturách a vydaných zálohových fakturách do evidence Odeslaná pošta. Stejným způsobem pomocí jednoho tlačítka vygenerujete přijaté faktury včetně zálohových do evidence Došlá pošta.

Stejně, jako k záznamům v ostatních modulech, můžete i zde ukládat libovolný počet příloh ke každému záznamu došlé pošty, např. naskenovaný obdržený dopis.

 

ÚKOLY

Doplňková agenda, která zajistí, abyste nezapomněli na nic důležitého. Každý den se přihlášenému uživateli při prvním spuštění systému DUNA zobrazí formulář se všemi aktuálními úkoly, které je nutné splnit.

Úkoly lze zadávat jako nové záznamy, které zapisujete přímo do evidence Úkoly pro pracovníky nebo je připojovat k libovolnému záznamu v jakékoliv evidenci (např. termíny technické kontroly k automobilům zapsaným v evidenci Seznam vozidel).

 

Úkoly mohou být přiřazeny libovolnému pracovníkovi (uživateli), který má přístup do systému DUNA

 


Potřebujete poradit?